IKON →
Ikonka ze soutěže,kam jsme se přihlásili ↓↓

Jak si vybrat přezdívku na blog?

31. března 2010 v 18:36 | Metra |  návody
Tohle asi řeší spousta začínajících blogařů. Mám pro vás pár tipů podle kterých se můžete řídit výběrem přezdívky. ↓↓

1.) Stránky s cizími jmény - určitě jste slyšeli o stránkách kde napíšete svoje jméno a objeví se tam nějaké cizí jméno. Sice to je na střídačku úplně náhodně, ale mě to pomohlo k mé dřívější přezdívce Marry-Kitty. Prostě to tam zadáváte do té doby, než se vám něco nezalíbí. Tady je odkaz: Irské jménoUpírské jménoMexické jménoRuské jménoPirátské jménoHavajské jménoAmerické jménoFrancouzské jménoNěmecké jméno

2.) Podle blogu - třeba když máte blog hht.blog.cz tak si můžete dát přezdívku Hht, ale je to trošku obyčejné navíc je problém když máte blog například květiny.blog.cz tak si těžko dáte přezdívku Květiny.

3.) Sešit s písmenky - víte ten sešit co má na pravé stráně písmenka a tam si můžete lecos zapisovat. Tak zavřete oči a přejeďteprstem po písmenkách a náhodně prst zastavte a podívejte se jaké písmenko tam je. Takhle pokračujte do té doby dokuď vám nevyjde nějaká vhodná přezdívka.

4.) Podle své povahy - jste třeba veselí? Tak budete Happy... a cítíte se třeba jako kočka? Tak budete Happy Cat... a jmenujete se třeba Anna? Tak budete Happy Cat Anne. Chápete jak to myslím? Takhle si toho učitě vymyslíte spoustu. Můžete to taky odvodit od nej ročního období, věci, zvířete prostě od všeho možného.


Zdroj pro vás ↓↓

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Po kolikáté jsi na tomto blogu?

Poprvé 57.9% (22)
Podruhé 28.9% (11)
Poněkolikáté 13.2% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama